• Puchatki - opłaty za Styczeń 2023

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu realizowana jest bezpłatnie w wymiarze 5 godzin dziennie od godz. 700 do godz. 1200

• Opłata za każdą rozpoczętą godzinę świadczeń opiekuńczo – wychowawczych udzielanych w czasie pracy przedszkola poza godzinami realizacji podstawy programowej wynosi 1 zł. ( jeden złoty)
        • W przypadku, gdy przynajmniej dwoje dzieci z rodziny uczęszcza w tym samym czasie do oddziału żłobkowego lub przedszkolnego, to każde z tych dzieci (po złożeniu pisemnego wniosku do dyrektora przedszkola) przysługuje 20% zniżki
        • Z opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu (z wyłączeniem wyżywienia) zwolnione mogą być na wniosek rodziców dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.
        • Opłata za wyżywienie wynosi 8,00 zł za każdy dzień pobytu dziecka w przedszkolu.