• #Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty...

• „Wczesnym rankiem, po    cichutku przyszła wiosna, przyszła wiosna pomalutku...”

We wtorek 21 marca przedszkolaki z Przedszkola nr 3 im. Kubusia Puchatka radośnie witały wiosnę. Na tą okazję dzieci oraz nauczyciele przygotowali wiosenne stroje, które zawierały elementy koloru zielonego.Cała społeczność przedszkolna wyruszyła barwnym korowodem, aby powitać wiosnę.

Podczas marszu dzieci śpiewały wiosenne piosenki, dzięki którym nasz korowód nie pozostał niezauważony.Wszystkim przechodnim rozdawaliśmy tulipany i żonkile, którzy uśmiechem reagowali na widok tak barwnej  i roześmianej gromady dzieci.Do przedszkola wracaliśmy we wspaniałych humorach. Teraz pozostało nam już tylko czekać, aż wiosna zagości u nas na dobre i całą przyrodę obudzi do życia z długiego zimowego snu.

• #Zajęcia w Bibliotece

• Dziś 16.03.2023r grupa Tygryski udała się do biblioteki na Górnym Tarasie na warsztaty z autorką ksiażek dla dzieci Joanną Krzyżanek. Pani Joanna okazała się przemiła i sympatyczna osobą. Dzieci pięknie się zachowywały, uważnie słuchały i pracowały z wielkim zaangażowaniem tworząc poduszkę dla gąski Walerki. Pani Joannie serdecznie dziękujemy za wspaniałe warsztaty.

• #Dzień Matematyki

• Dziś 14.03.23r świętowaliśmy Dzień Matematyki. W przedszkolu uczciliśmy to ważne święto, dniem otwartych sal. W każdej sali czekały na dzieci różne atrakcje, a nasze przedszkolaki mogły dowolnie przemieszczać się pomiędzy salami w asyście personelu. Dzień był bardzo udany, przyniósł dzieciom wiele zabawy, nauki i radości, każde dziecko znalazło coś dla siebie. Przy podsumowaniu dnia na pytanie co im podobało się najbardziej, padała odpowiedź "wszystko".