• #Jesienny występ Tygrysków

• W piątek 28.10.2022r. nasze przedszkole odwiedziły przedszkolaki z przedszkoli nr 1,4 i 5. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć przedstawienie jesienne w wykonaniu grupy "Tygrysków", oraz wziąć udział w konkursach o tematyce "warzywnej". Konukurs zakończył się pomyślnie, wygraną dla wszystkich przedszkolaków. Za udział w konkursie grupy otrzymały dyplomy "znawcy warzyw" oraz zdrowy upominek w postaci marcheweczek do przekąszenia.

Dziękujęmy serdecznie dzieciom oraz Paniom, za wspaniałą zabawę i przemiłą atmosferę.

• #Bezpieczny Każdego Dnia 24.10.2022r.

• Tak jak zapowiadaliśmy: w ramach akcji #Bezpieczny Każdego Dnia, nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście:

Pani Alicja z Referatu Spraw Społecznych w Gryfinie,

Pan Radosław z Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gryfinie,

Pan Bartosz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, oraz

Panowie Kuba i Paweł z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Naszym dzisiejszym gościom serdecznie dziękujemy, dzięki spotkaniu omówiliśmy tematykę zachowania bezpieczeństwa w sytuacjach dnia codziennego. Mogliśmy sprawdzić jak wygląda radiowóz. Niektórzy już się zdeklarowali, że chcą zostać policjantem/policjantką. Dziękujemy za wartościową lekcję, za przemiły przekaz i paski odblaskowe dzięki, którym będziemy o wiele lepiej widoczni.

• #Uroczystość z okazji DEN

• Wspaniałe występy z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała grupa "Tygryski". Było wzruszająco, zabawnie i miło. Nasi mali aktorzy spisali się na medal. Pięknie zaspiewali piosenki oraz wyrecytowali swoje role. Na koniec otrzymali gromkie brawa, zarówno od kady przedszkolnej, jak i od dzieci. BRAWO TYGRYSY! :)

• #13.10.2022r Przedszkolaki odwiedziły gryfiński "Kojec"

• Zbiórka karmy i kocyków dla zwierząt z gryfińskiego schroniska dobiegła końca. Udało uzbierać się mnóstwo karm suchych, w puszkach, w saszetkach, ciepłych kocyków i gryzaków. A dzieci z grup "Tygryski" i "Puchatki" odwiedziły gryfińskie schronisko dla psów i obdarowały psiaki karmą, przysmakami oraz kocami. Wszystkim zaangażowanym Rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy!

• #10-11.10.2022r Kiermasz książek zorganizowany przez Radę Rodziców

• Poniedziałkowe i wtorkowe popołudnie, okazało się nie lada gratką dla "molików książkowych". Każdy przedszkolak, mógł znaleźć coś dla siebie. Książki są bardzo cenną pomocą, nie tylko uatrakcyjniają ćwiczenia, ale również wnoszą wiele wiadomości i wrażeń w życie dziecka. Zaprzyjaźnienie dzieci z książką już od najmłodszych lat oraz budowanie dobrego nawyku czytania i kojarzenia go z przyjemnością to podstawy rozwoju zainteresowań i kompetencji czytelniczych dzieci.