• #Warsztaty z Groomerem

• Dnia 22.11.2022r. w naszym Kubusiowym przedszkolu gościliśmy Panią Martę Niemczyk z salonu groomerskiego "Szczęśliwy ogonek". Pani Marta od wielu lat zajmuje się pielęgnacją psów. Dziś podzieliła się z nami nie tylko tajnikami własnej pracy, pokazała nam również sprzęt jaki w pracy groomera jest niezbędny , ale także bardzo rzetelnie omówiła nam sposób w jaki należy pielęgnować pieski. Dziękujemy serdecznie Pani Marcie za poświęcony czas, przekazanie nam bardzo wartościowej wiedzy i zorganizowanie cudownych warsztatów dla dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• #Święto Pluszowego Misia

• Dnia 18.11.2022r. w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała zabawa "Święto Pluszowego Misia". Zabawę prowadzili animatorzy z  zespołu "Elmo Urodzinki". Dzieci bawiły się wspaniale, były konkursy, wspólne tańce, a i niespodzianka w postaci wspaniałych gości, odwiedzili nas Kubuś Puchatek oraz Świnka Peppa. W tym dniu dzieci przyniosły własne pluszowe misie, które towarzyszyły im podczas wspólnych zabaw. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy.

Na fotorelację zapraszamy do galerii zdjęć.

• #Pasowanie na przedszkolaka

• Dzień 17 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 3- letnich z grupy „Maleństw”. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. W uroczystości wzięły wszystkie dzieci z grupy, Pani Dyrektor, Panie pracujące z grupą oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki z grupy zaprezentowały swoje umiejętności- czego nauczyły się w przedszkolu. Po części artystycznej Pani Dyrektor z pomocą ,,zaczarowanego” ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało medal oraz dyplom. Fotorelacja dostępna w "Galerii Zdjęć"

• #Święto Niepodległości

• Dnia 10.11.2022r. obchodziliśmy w przedszkolu Święto Niepodległości. Przepiękne przedstawienie, przygotowała grupa "Puchatki". Której, należą się wielkie brawa za przygotowanie wspaniałego przedstawienia. Mieliśmy zaszczyt gościć Pana Burmistrza Mieczysława Sawaryna, Przedstawiciela Organizacji Pełnosprawni Pana Mateusza i Przedstawicieli Rady Rodziców przy Przedszkolu Nr 3, Panią Katarzynę i Panią Annę. Przybyłym, gościom serdecznie dziekujęmy, a Państwa zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz krótkiej relacji.