• #Dzień Chłopaka

• 30.09.2022r

Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów,a mało złości,

jak najmniej smutków, dużo radości,

długich wakacji i moc słodyczy.

Tego Ci dzisiaj każda dziewczyna życzy.

• #Sprzątanie Świata

•  W dniu 23.09.2022r dzieci z grup Pszczółki, Króliczki, Tygryski i Puchatki wyruszyły z przedszkola, aby po raz kolejny wziąć udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”.

Przedszkolaki zaopatrzone w rękawiczki jednorazowe, oraz worki na śmieci wyruszyły do pracy i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu.

Pogoda dopisała, dzięki wielkiemu zaangażowaniu dzieci cała akcjia przebiegła sprawnie, a dobry humor nie opuszczał uczestników akcji.

• Dzień Przedszkolaka 20.09.2022

• Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

• Spartakiada 15.09.2022r.

• 15 września 2022r w naszym Kubusiowym Przedszkolu odbyła się Spartakiada. Zabawie towarzyszył dobry humor, oraz pogodny uśmiech na twarzach dzieci. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali piękne medale oraz drobny słodki poczestunek.