• #Uroczystość z okazji DEN

• Wspaniałe występy z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowała grupa "Tygryski". Było wzruszająco, zabawnie i miło. Nasi mali aktorzy spisali się na medal. Pięknie zaspiewali piosenki oraz wyrecytowali swoje role. Na koniec otrzymali gromkie brawa, zarówno od kady przedszkolnej, jak i od dzieci. BRAWO TYGRYSY! :)

• #13.10.2022r Przedszkolaki odwiedziły gryfiński "Kojec"

• Zbiórka karmy i kocyków dla zwierząt z gryfińskiego schroniska dobiegła końca. Udało uzbierać się mnóstwo karm suchych, w puszkach, w saszetkach, ciepłych kocyków i gryzaków. A dzieci z grup "Tygryski" i "Puchatki" odwiedziły gryfińskie schronisko dla psów i obdarowały psiaki karmą, przysmakami oraz kocami. Wszystkim zaangażowanym Rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy!

• #10-11.10.2022r Kiermasz książek zorganizowany przez Radę Rodziców

• Poniedziałkowe i wtorkowe popołudnie, okazało się nie lada gratką dla "molików książkowych". Każdy przedszkolak, mógł znaleźć coś dla siebie. Książki są bardzo cenną pomocą, nie tylko uatrakcyjniają ćwiczenia, ale również wnoszą wiele wiadomości i wrażeń w życie dziecka. Zaprzyjaźnienie dzieci z książką już od najmłodszych lat oraz budowanie dobrego nawyku czytania i kojarzenia go z przyjemnością to podstawy rozwoju zainteresowań i kompetencji czytelniczych dzieci.

• #Dzień Chłopaka

• 30.09.2022r

Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów,a mało złości,

jak najmniej smutków, dużo radości,

długich wakacji i moc słodyczy.

Tego Ci dzisiaj każda dziewczyna życzy.

• #Sprzątanie Świata

•  W dniu 23.09.2022r dzieci z grup Pszczółki, Króliczki, Tygryski i Puchatki wyruszyły z przedszkola, aby po raz kolejny wziąć udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”.

Przedszkolaki zaopatrzone w rękawiczki jednorazowe, oraz worki na śmieci wyruszyły do pracy i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu.

Pogoda dopisała, dzięki wielkiemu zaangażowaniu dzieci cała akcjia przebiegła sprawnie, a dobry humor nie opuszczał uczestników akcji.

• Dzień Przedszkolaka 20.09.2022

• Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

• Spartakiada 15.09.2022r.

• 15 września 2022r w naszym Kubusiowym Przedszkolu odbyła się Spartakiada. Zabawie towarzyszył dobry humor, oraz pogodny uśmiech na twarzach dzieci. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali piękne medale oraz drobny słodki poczestunek.

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• Uruchamiamy zbiórkę w naszym Przedszkolu,

która jest wyrazem solidarności z naszymi sąsiadami

- UKRAINĄ !

Potrzebna jest

- żywność długoterminowa,

- środki higieny osobistej i chemicznej,

- środki opatrunkowe itp.

Zbiórka trwa od 28.02.2022r. do 02.03.2022r

Miejsce zbiórki:

im. Kubusia Puchatka w Gryfinie

• :)

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino

z dnia 31 stycznia 2022 roku

w sprawie przejścia na mieszany tryb nauczania
            Przedszkola Nr 3 w Gryfinie

Informuję, że na wniosek Dyrektora Przedszkola Nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie, który został pozytywnie zaopiniowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryfinie, Gmina Gryfino jako organ prowadzący wyraża zgodę na tryb nauczania mieszanego w Przedszkolu poprzez objęcie nauką zdalną

od dnia 31 stycznia 2022 r. do dnia 03 lutego 2022 r. wychowanków grupy „Maleństwa”.

W kolejnych dniach zostaną wydane komunikaty o ewentualnych zmianach w powyższym zakresie.